Saturday, January 15, 2011

Praktika läbi!

9. jaanuar oli viimane päev praktikat. See kaks kuud läks nii kiiresti, kahjuks. Samas igatsesime kõik juba koju tulla, see 2 kuud tundus väga pikk aeg seal olles ja lõpupoole oli sealne tallitöö ja toimetamised juba nii tuttavad ja midagi muud teha ei saanudki.

Minul õnnestus(ja mõnel veel)ajamas käia, mida sain 3 korda teha(ilma õpetajata, ainult meie ise omapäi)- 2 korda olin Janikaga kaheses kärus, kolmandal korral sain sõita üksiku käruga, jumala äge oli!


Neljapäeva õhtul(06.01.11) toimus Härkatallis väike istumine. Seal saime oma hinnetelehed ja rääkisime juttu, sõime ja saime saunas käia. Väga tore õhtu oli, enamus tallimeistrid olid kohal ka.

Viimase päeva hommik käisime ka tööl. Gretega alguses mõtlesime, et ei lähe, saame rahulikult toimetada ja asju pakkida. Kui seda eelmine õhtu tallis rääkisime, muutusid tüdrukute näod eriti kurvaks. Aga järgmine hommik tegime üllatuse ja läksime kohale. Me olime juba heina jagamise lõpetanud, kui tüdrukud tulid ja oi kui üllatunud kõik olid. Tallimeister samamoodi. Saime kiita ka see päev. Tallimeister Katja ütles, et meie bokse on nii hea, lihtne ja mugav puhastada. :)

Ära minne tänati meid ette ja taha, sooviti kõike head. Oma lemmikule Taikurile tegin ka patsu-patsu. Kurb oli ära minna tegelt..

Igaljuhul olen väga õnnelik, et sellise otsuse tegin. Soome praktika on mulle väga palju juurde andnud ja silmaringi avanud. Lisaks on nüüd palju uusi sõpru ja kontakte, mis kindlasti soosib tulevikuplaane. Need inimesed kõik olid väga toredad, hobustest ei hakka rääkima. SUPER lihtsalt. Ma olen väga tänulik, et ma sain selliste hobustega kokku puutuda. Eriti veel nende sugutäkkudega. Nad pole lihtsalt täkud. Ja rääkimata veel presidendi hobusest, Tarjast. AITÄH kõigile, kes selle mulle võimaldasid!!!

THE END!