Wednesday, December 22, 2010

22.detsember

Noniii, me siin mõtlesime mõned, et ei tule aastavahetus koju, aga kuna tingimused koju minekuks said päris soodsateks(igas mõttes), siis otsustasime ümber.

Tänasest päevast tooks välja kaks asja, kõik muu oli nagu ikka selline tavaline tallitöö. Esiteks, meie noor traavlimära. Täna käisime Miraga kahekesi, mina algul talutasin ja kuna ta käitus ilusti, istusin ka käru peale ja see oli tal jälle sammuke edasi. Tegime ühe ringi traavi ja ta oli nii tubli. Ma olen väga rahul sellega, et ma selle traavli asjaga ka nii palju kokku puutunud olen, sest see on ikka päris teine maailm ja huvitav ka. Selle hobusega olen ma koos olnud pm terve tema õpiaja. Enne seda, kui me teda õpetama hakkasime, oli ta paar korda ohjades käinud. Olen tänulik, et sain sellest osa ja tänu sellele sain jälle oma teadmistepagasit oluliselt täita. Kuigi mul on ka oma arvamus selle kohta, et nende hobustega nii varakult alustatakse. Aga kuna ma ei ole traavlite koha pealt veel kõigega nii kursis, siis ma ei oskagi öelda, mis on õige ja mis vale. Igaljuhul on nad täitsa lapsed...

Teine asi. Täna oli sööklas meil väike jõulu istumine- kooli õpilased, õpetajad, töötajad. Heikki rääkis, et kõik õpilased on tublid olnud jne ja siis muidugi mainis ka ära, et virolased on ka siin ja et kõik on hästi ja siis ütles, et loodab, et me oleme siit saanud seda, mida tahtsime jms :) Väga armas oli temast, et meid ka ära mainis. Siis ütles kooli nime, aga valesti ja siis ma ütlesin kooli nime ja siis keegi kuskil ütles, et korda veel ja siis kõik tähelepanu oli minule suunatud ja ütlesin kõvasti: "Järvamaa Kutsehariduskeskus". Jaaah, see oli selline tore hetk. :)

Vot, selline vahva päevake täna. Olin jutti kella 6-st kella 6-ni tallis. Vahepeal oli rohkem vaba aega, siis istusin söökla arvutis. Tänane päev oli väga meelt mööda. Vahest ikka mõtleme, et ei jaksa jne, aga täna oli väga hea tööd teha :)

No comments:

Post a Comment