Üleeile saime ise kärudega sõita, niiiii äge oli! Hobune oli muidugi hullem mineja, aga ikkagi oli lõbus. Eile saime ise nahaga tööd teha. Kes tegi ketiga jalutusnööre, kes endale vöö. Väga kiva oli see! Võikski sinna tegema jääda neid :)
Kodus käisin ka, reedel läksin ja see teisipäev tulin tagasi. Nii mõnus oli :)
Aga olge tublid, ma vahest annan ikka teada, kui midagi uut ja põnevat toimub, praegu on pm koguaeg aint tallitöö.
No comments:
Post a Comment