Sõit oli suhteliselt pikk, eriti uimane oli laevaga sõita. Helsingisse jõudes võtsime suuna Vantaasse Horze poodi. See on hiiglaslik hobualaste inimeste unelm. Mind ahvatlesid ühed ilusad püksid ja kaska, mille ma ilmselt ka ära ostan(kaska), sest hind oli hea ja odavam, kui taoline kaska Eestis maksaks. Kõige selle peale jõudsid kõhud ka päris tühjaks minna ja käisime ruttu Mc Donaldsis läbi.
Kõhud täis, võtsime suuna Ypäjäle ja peagi olime kohal. Meid võttis vastu Ulla, kes meile maja kätte näitas ja meile mõningaid asju rääkis. Hiljem tuli Heikki ja saime kuskil majas kokku ja rääkisime juttu, et mis, kuidas ja milllal. Mainin siis vahepeal, et Ulla on õppealajuhataja ja Heikki on direktor siin.
Kui jutud räägitud said, läksime koju ja hakkasime lahti pakkima. Lõpuks, kui sellega ühele poole sain, tegin paar võileiba ja galetti ning jõin buljongit. Nii hea oli. :) Õhtul vaatasime ka TV-d, rääkisime juttu ja olime niisama.
2 päeva on siin nüüd näitus. Homme märad ja ülehomme sälud. Aga sellest juba homme.
Mis siis veel huvitavat. Ahjaaa, Kirklandi mehe, Richard White'i kliinik on tuleva nädala alguses 2 päeva, mida me vaadata saame ja 8. detsembril tuleb EDWARD GAL siia kliinikut tegema! See läheb kindlasti head hinda maksma, aga see on ainulaadne võimalus!!
Tänaseks siis kõik.
No comments:
Post a Comment