PÄIVÄTALLI
Täna saime taas kauem magada, aga talli läksime siis, kui päivätall algas ehk siis 11:15-ks. Andsime hobustele heina ja silo ning pühkisime põrandad. Jagasime porgandeid ka. Sellega algas meie lõuna ja tagasi tulles vahetasime hobused. Tõin sisse 2 hobust ja välja viisin 1 hobuse. Taas pühkisime põrandad ja kõik sai valmis.
ILTATALLI
Talli jõudes vahetasime kohe hobused. Sisse tõin 2 ja välja ka 2 hobust. Siis tegime oma boksid korda ja ka teiste õpilaste, keda nv pole. Kokku tegin siis 3 boksi. Vedasin igasse boksi turvast ja siis hakkasime heina jagama. Jagasime ühes vahekäigus jälle kahekesi heina ja pidin ühele hobusele kastma ka seda. Kaalu pole ka enam vaja, ainult vahest kontrolliks ja nende hobuste puhul, kellel tuleb igakord heina kaaluda. Järgmiseks pühkisime põrandad ja siis jagasime lisasööte- seekord siis esimest käru ehk ainult leset ja vitamiine + pellava + kalamaksaõli. Teine käru on kaera ja täissööda oma. Kui sellega valmis, sai kell nii palju, et võis hobuseid sisse tooma hakata. Tõin sisse 2 hobust. Kõik tekid oli märjad, seega panime kuskil tosin neid kuivama. Käisime tegemine kähku ka maneežist sõnnikuhoidjat tühjaks ja oligi kõik valmis. J
Homsest 2 vaba päeva, mis pole kuigi vabad, sest meil on see veterinaaria teema ja western. Äge ikkagi.
No comments:
Post a Comment