AAMUTALLI
Tore oli taas vara ärgata. Olen sellega juba harjunud, kuigi peale puhkepäevi on ikka natuke raskem ärgata.
Talli jõudes ikka hobuste välja viimine. Viisin välja 1 hobuse + 1 hobune karusselli. Siis hakkasime bokse tegema ja kuna on nv, tuleb kõik boksid teha, seega jõudsin kokku teha 8 boksi. Kui boksid valmis, pühkisime põrandad ja läksime sööma. Tagasitulles tõin sisse 1 hobuse ja viisin välja 2 hobust. Pühkisime taas põrandad, võtsin kuppid pois ja oligi kõik valmis. Vaatasime veel Janikaga miinimum ja maksimum kaerakoguseid, mida hobused päevad jooksul saavad ja sama ka heina/siloga.
PÄIVÄTALLI
Jagasime silo ja panime käru õhtuks täis. Järgmiseks pühkisime põrandad ja jagasin ka porgandeid. Siis saime lõunat sööma minna ja lõpetades hobuste vahetamine- sisse tõin 1 hobuse ja välja viisin 2 hobust. Siis jälle pühkisime ja oligi kõik.
Käisime veel koolisõidu kliinikut vaatamas, üks poni oli väga äge. Pikendas, tegi galopipiruetti, küljendas, õlad sees jms. Väga kihvt nägi välja. Tüdruk oli mingi max 12a. Vahva igaljuhul. Täna ja homme on koolisõidukliinik neile, kes tahavad kuskile koondisesse saada, täpselt ei tea selle kohta.
ILTATALLI
Hobuste vahetam, 2 sisse, 1 välja. Boksid, 6 boksi, heina/silo jagamine- meie jagasime kahekesi silo siis pühkisime põrandad, lese jagamine, tegime ise ka väikse koguse lese valmis, pesime nõud, hobused sisse, pühkimine.
No comments:
Post a Comment