Aamutalli-päivatalli
Täna olime traavlite poole peal(valmennus poolel). Talli jõudes saime kohe heina jagada ja siis bokse teha. Me tegime nende tüdrukute boksid, keda täna polnud. Mõlemad tegime 3 boksi. Siis saime saime vahekäigud pühkida ja viisime hobused välja, mõlemad viisime 2 hobust. Mina viisin Sipsi ja Asta. Järgmiseks tuli hommikusöök.
Tagasi tulles kerisime pindesid jälle kokku ja panime terve suure hunniku tekke kokku. Siis pühkisime varustuse ruumid väga korralikult puhtaks. Panime tekke, pindesid jms kuivama. Järgmiseks pidime päitseid kontrollima, kas on terved või ei. Peale seda tegime ühe kapi korda, kus olid trenni ja võistluse sadulavööd, pehmendused, kõrvad jms.
Nüüd oli kõik korras ja puhas ja Janika tõi sisse Sipsi, kelle puhastasime ja valmis panime(rakmed, valjad). Hästi vahva, me oskame ise juba väga hästi seda teha. Palju erinevaid rihmu ripub igaltpoolt, aga hakkame saame! :D
Kell hakkas 10 saama ja Janika tõi Iirise sisse. Puhastasime ja katsusin teda alguses väga hoolikalt. Esimesi jalgu ja tagumisi ka. SUPER kui tubli ta oli. Ei vehkinud ja oli päris rahulik. Anneli sai täna ohjata. Me olime abiks ja Mira käis kaasa. Väga hästi läks, kõik olime tublid. J
Kell hakkas 11 saama ja me lõpetasime ning läksime sööma. Peale sööki jagasime kahekesi kaera ja siis Mira kutsus meid appi hobust hoidma, kui ta talle süsti tegi(..........). Tuli uus silorull, mille ma sain lahti lõigata. Nüüd jäi üle veel põrandad pühkida. Panime Janikaga jälle koos Jessica valmis ja viisin ta õue. Siis oligi kõik ja läksime II talli omadele külla. Vaatasime jälle hobuseid, musustasime ja sügasime neid, nad on nii vahvad. Varsad ja need soome märad. Oi, kui võimsad nad ikka on. Suured, massiivsed, tugevad. Uhked!
ILTATALLI
Õhtul olime samal poolel, nagu enamus päevadest oleme olnud. Tegime bokse ja jõudsin 1 boksi teha. Siis jagasin silo ja panime õhtuks heina valmis.
Järgmiseks pühkisime põrandad ja ka pesuboksid ning pesime puhtaks need ja siis oligi kõik.
No comments:
Post a Comment