Tuesday, November 9, 2010

9. november

AAMUTALLI

Tänane päev ikka samasugune, nagu kõik teised, ainult et iga päev on midagi uut juures. Hakkasime kohe hobuseid välja viima, viisin 2. Siis tegime bokse, oma bokse + teiste boksid, keda polnud tallis täna(kokku jõudsin teha ikkagi 2). Pühkisime põrandad, käisime söömas ja tagasi tulles tõin sisse 3 hobust ja välja viisin 3 hobust. Vahepeal hobuste vahetamisel tuli heinakoorem, millega taas kähku läks. Taas pühkisime põrandad ja panime tekid ära, võtsime künad ära ja kuna kõik oli valmis, saime Richardit natukeseks vaatama minna.

PÄIVÄTALLI

Kuna meil täna natuke teistsugune graafik, käisime enne teiste tüdrukute lõunasööki söömas ja seni, kuni nemad sõid, panime heina kottidesse hommikuks valmis, võtsime künad ära, kõik muu oli nagu valmis ja ei leidnud midagi muud teha. Kui teised lõunalt tulid, tõin sisse 1 ja välja ka 1 hobune. Taas pühkisime põrandad ja oligi kõik. Tõttasime sepikotta. Täna Mauri näitas meile enda hobuse peal rautamist ja värkimist. Väga huvitav on kõik ja mida rohkem me kuuleme ja näeme, seda huvitavamaks muutub. Mauri sobib meile väga hästi, ta tundub tore inimene ja teeb meiega nalja ka, nii et kõik saavad südamest naerda. Kuna ma muudkui kirjutan üles, mis ta meile räägib, nimetati mind sekretäriks ja siis ta vahvalt tahtis minu märkmiku lugeda ja millestki muidugi väga aru ei saanud, aga jäi mu joonistega rahule. J Väga super päev oli, nii palju targemaks sain rautamise, värkimise koha pealt. Ootan juba järgmiseid kohtumisi. JA HOMME SAAME RATSUTADA! J

No comments:

Post a Comment