Üks prantslane ja soomlane tutvustasid meile Equistro tooteid. Näidati ka hobuste peal, kellel on mingi probleem olnud ja kuidas nende toodete kasutamine on neid hobuseid aidanud.
Saime kaasa ka ilusad suured kalendrid, Viini ratsakoolist. :) Siis veel erinevad brošüürid, soome keeles, aga tundusid asjalikud.
Mina, Maris ja Janika jalutasime ka poodi, mõnus jalutuskäik. Õhtul käisime jõusaalis Marise, Evely ja Janikaga. Sauna õhtu tegime ka Grete ja Janikaga, nii mõnus saun oli.
Täna vaatasime poolteist western ratsutamist. See oli päris huvitav, nägime selliseid ehtsaid "McLeodi tütarde" hobuseid. KUI ma aega saan, SIIS miksin videod kokku ja panen üles ka mõned. :)
Täna oli selline ehtne puhkepäev. Nagu esimene õige puhkapäev, hästi mõnus.
No comments:
Post a Comment