Hommikul kohe hobused välja, viisin 2 hobust. Tegime boksid, jõudsin teha 6 boksi. Siis pühkisime põrandad ja läksime sööma. Tagasi tulles tõin sisse 4 hobust ja 1 välja. Kuppi pois. Vaatasime Janikaga ka söötade koguseid, palju midagi saadakse ja oligi kõik.
PÄIVÄTALLI
Talli jõudes hakkasime heina jagama. Kui hein sai jagatud, pühkisime põrandad ja läksime sööma. Tagasi tulles vahetasime hobused, tõin siis 3 hobust ja välja viisin 1-e. Siis pühkisime jälle põrandaid, kus vaja oli, vahetasin suuliste pesemise jaoks mõeldud ämbri vee ära ja siis oligi kõik valmis. Täna on päris nobesti tööd valmis saanud.
ILTATALLI
Hobuste vahet, 2 hobust sisse, 1 hobune karusselli, tegime bokse, jõudsin teha 3 + 2 kärutäit turvast Saimaale, jagasime Janikaga kahekesi silo ja siis pühkisime põrandad, tõin karusellist 1 hobuse, jagasime leset, tegime jälle juurde, pesime nõud, hobused toodi sisse, pühkisime põrandad ja kõik sai valmis.
No comments:
Post a Comment